Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Контактна особа: Мізон Ван

Електронна пошта: info@carboxy-methyl-cellulose.com

Телефон: 86-571-63522399

86-571-58838090

86-15990171382

Факс: 86-571-58838100

Поштовий індекс: 311419

MSN: wms1988@msn.com

Skype:misonchina

Адреса: Yushan зоні, Fuyang, провінція Чжецзян, Китай

Сорт харчової клас хімічних Cmc Буріння нафтових свердловин CMC

Сорт харчової клас хімічних Cmc Буріння нафтових свердловин CMC

Продукт DescriptionSodium carboxymethyl целюлоза (CMC) належить аніонні целюлоза ефіри, зовнішній вигляд для білий або світло-жовтого порошку або flocculent волокон білий порошок. Це odourless, позбавленою смаку і non-до

Відомості про продукт

Опис продукту

Натрій carboxymethyl целюлоза (CMC) належить аніонні целюлоза ефіри, зовнішній вигляд для білий або світло-жовтого порошку або flocculent волокон білий порошок. Це odourless, позбавленою смаку і не токсичний; Можна розчиняються у холодній воді або гарячої води до утворення прозорих рішення з певних в'язкості. Для нейтральним або слабко лужний розчин. Не розчиняється у етанолу, етиловий ефір, ізопропіловий спирт, ацетон та інші органічні розчинника. Розчинити у воду вирізати 60% етанолу або ацетон рішення. СМС можна використовувати як сполучного, загусник, стабілізатор, емульгатор, диспергатори стабілізацію агента, калібрування агента тощо. Він має усмоктуваності води та тепловій стійкості. В'язкість зменшується з підйоми температури. Розчин стабільним при рН 2 ~ 10 значення. Коли значення рН менше 2 це матиме тверді опади. В'язкість стати нижче, при рН вище, ніж значення 10. Колірна температура 227 ℃, carbonization температури 252 ℃. Коефіцієнт поверхневого натягу дорівнює 71 м. н. / n в 2% водного розчину.

Застосування

СМС є хороший згущувач в підготовці фарбою. Вона сумісна з більшістю поверхнево-активних речовин і стабілізаторів у водному системи. Він поліпшує реологічні властивості фарби.

Ефективно запобігти миє стають забрудненими після будучи омивається синтетичних миючих засобів. Додати 0.5-2 відсотка тільки, можна отримати задовільний результат. Оскільки дія статичні між fomite гранули з мінус заряду і CMC молекули з мінус стягувати себе. Зробити промивну рідину, більше viscouse і ефект від миття більш стабільним.

[1] CMC виготовлена з натуральних волокон бавовни або Деревна маса, через etherification, очищення та сушильні для процесу зробив аніонні целюлоза ефіру, і широко застосовується в харчовій промисловості як загусник і стабілізатор.

[2] він використовується в харчовій промисловості. СМС з високим ступенем заміщення використовується як загусник морозива, консерви та швидкого приготування їжі; Піна стабілізатор пива і так далі; згущувач або сполучного в обробці варення, сироп, фруктів, сироп, закуски та напої морозива.

CMC використовується як склеювання агент паперу для забезпечення папір із високим сумісності, штрафу анти-ink осмосу та високі збори. Це може допомогти нагріву колір вставити тече для паперу під час папір строкатість.

Продукт виконання

1. стійкість в'язкості

2. хороша текучість рішення

3. висока вода очищення ставка

4. високого ступеня заміщення і рівномірно розподілені


1. CMC для кераміки особливості рівномірний розподіл заступник (carboxy-метил групу) на основі целюлози. Вона виробляє менше гель гранули, формулювання глазурі.
2. він містить не кольорові домішок і 100% горючих під стрільби стані, щоб забезпечити чистий на керамічної глазурі.
3. це могли стабілізувати фізико -хімічні властивості глазурі формулювання.
4. він може поліпшити зчеплення глазурі і зменшити шару глазурі.
5. це полегшує утворення шару гладкою щільна глазурі.
6. це може поліпшити реологічні властивості глазурі формулювання.
7. в'язкість глазурі є пропорційна концентрації CMC додав.


СМС/PAC є агентом високої чистоти, високої ефективності slurrying. Це стійких до солі, бази і вологи, сумісний з морською водою і насичені ропи. Це сильний згущувач, придатних для підготовки на місці з сухий порошок.
Переваги смс/PAC
1. високий ступінь заміщення, хороший рівномірність заміщення.
2. висока прозорість, в'язкість і втрати води може контролюватися.
3. підходить для прісної води, морської води, насичена ропа шламу.
4. стабілізувати структуру м'яких ґрунтів; запобігання розпаду стіни добре.
5. може підвищити обсяг грязьових рішень, зменшити втрати фільтрації.
6. має відмінні показники в буріння на нафту.

Hot Tags: СМС нафти буріння клас їжі клас хімічних Cmc, клас CMC Буріння нафтових свердловин
Супутні товари
Email Us
Розслідування
Ханчжоу Hongbo нових матеріалів Co., ТОВ